Де (не) приймає громадян депутат Солод?

Де (не) приймає громадян депутат Солод?

Після аналізу роботи Юрія Солода у Верховній раді, Сильні громади Донеччини вирішили дослідити діяльність обранця безпосередньо в окрузі, з якого він вийшов. У своєму звіті, який масово роздавали у Слов’янську, Солод вказав, що до його приймальні звернулися 515 виборців. Та чи відповідає вказане дійсності?

Для цього ми вирішили звернутися безпосередньо до приймальні народного депутата. Аби дізнатися де вона знаходиться, спершу ми зателефонували за офіційним номером телефону Юрія Солода на сайті Верховної Ради, але  ніхто слухавку не взяв. Можливо, читач також спробує і все ж додзвониться до обранця за номером (044) 255-40-49. Після декількох марних спроб додзвонитися до депутата, ми вирішили піти іншим шляхом. Ми відправили на офіційну електронну адресу звернення з проханням відповісти, як можна звернутися до депутата. Минуло більше 5 робочих днів, відповіді ми поки що не отримали.

Ми звернулися за допомогою до пошукових систем. В Інтернеті ми натрапили на кілька повідомлень, датованих груднем 2014 року, де вказувалося, що приймальня Юрія Солода у Слов’янське розташована на вул. Карла Маркса, 22.

Та вона вже давно не працювала. І ось що ми побачили на її місці.

 

Фото 1

Ми продовжили пошуки і звернулися до міськради, щоб дізнатися, де можна відшукати депутатську приймальню. З’ясувалося, що вона розташована на 1 поверсі міської ради, у кабінеті №102. В зазначеному місці ми  знову побачили певні проблеми в роботі приймальні депутата нашого округу.

Фото 2

Незрозуміло, яким чином мешканці міста мають здогадатися, що приймальня Юрія Солода знаходиться саме тут? У кабінеті ми поспілкувалися з працівником і з’ясували, що приймальня Солода переїхала і тепер дійсно знаходиться тут. А на питання, чому на приймальні немає відповідної вивіски нам відповіли, що вивіска впала, а почепити її ще не встигли. Вивіска й справді стояла в куточку запакована у плівку, але сфотографувати її нам не дозволили.

Вже наступного дня після нашого візиту на сторінці Юрія Васильовича у соціальній мережі ВКонтакті з’явилася інформація про переїзд приймальні. Нам не вдалося знайти згадки про переїзд у місцевих засобах масової інформації. Тому пенсіонери чи люди, які не користуються Вконтакті, дізнатися нову адресу навряд чи зможуть.

фото 3

Згідно закону, народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, зобов’язані підтримувати зв’язок з виборцями своїх округів, проводити особистий прийом громадян у дні, визначені Верховною Радою України для роботи з виборцями. У період з 27.04.15 по 01.05.15 народні депутати за законом мали проводити особистий прийом громадян, і Юрій Васильович не виняток. Але прийшовши до приймальні народного депутата в ці дні, ми побачили лише зачинені двері і вже новеньку вивіску.

фото 4

Виникає питання, які такі невідкладні справи змусили Юрія Васильовича знехтувати обов‘язками і не з’явитися у своїй приймальні? Маємо підозру, що  515 громадян, які звернулися до депутата Солода, існують лише в уяві його помічників. Якщо молоді, акивні громадяни, які поставили за мету потрапити на прийом до депутата Солода так і не змогли з ним зв’язатися, то які шанси, що на прийом до нардепа зможуть попасти пенсіонери або люди з обмеженими можливостями?

Ми обов’язково продовжимо моніторинг  роботи громадської приймальні народного депутата України Юрія Солода, а також депутатів міської ради Слов’янська, адже ефективною може бути лише та влада, яка підзвітна громаді міста і не ховається від своїх виборців.

Катерина Пиріг, Марія Середа, координатори руху «Сильні громади Донеччини» у Слов’янську

Previous Народний депутат Гєллєр: закриті приймальні і закриті декларації
Next Удержатся ли чиновники-хамелеоны при власти?

About author

You might also like

Робота на місцях 1Comments

На прийом до депутата: місія нездійсненна?

Кожен депутат Верховної Ради, обраний у мажоритарному окрузі, зобов’язаний підтримувати зв’язок з виборцями і регулярно проводити прийом громадян. Активісти руху “Сильні громади Донеччини” вирішили перевірити, як ведуть прийом громадян народні

Робота на місцях 0 Comments

Жители Дружковки хотят заслушать отчет своего депутата

По инициативе движения «Сильные громады Донетчины» Центр UA в городе Дружковка проводился сбор подписей под обращением к народному депутату Денису Омельяновичу, который победил осенью 2014 года по соответствующему 49 округу.

Новини 0 Comments

Ошибка 404: депутат Омельянович в округе не найден

Общественное движение «Сильные громады Донетчины» проверили работу депутатов Верховной Рады с населением, которую избранники обязаны вести в округах, в том числе и в общественных приёмных. Речь пойдёт о работе общественной

2 коментарі

 1. gost
  Травень 14, 18:00 Reply

  А чем вы занимаетесь, девушки, кроме как следите за депутатами? Ничем, наверное.

  • patriot
   Травень 14, 22:41 Reply

   Добру справу роблять! Як не хочете жити як в ДеНеРе, то я і Вам раджу спостерігати та дрючити владу!

Leave a Reply