Спільними зусиллями: порадник з вирішення місцевих проблем

Команда руху “Сильні громади” підготувала методичний посібник “Спільними зусиллями: порадник з вирішення місцевих проблем”. Це видання має може бути корисним для журналістів, громадських діячів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, ОСББ, органів самоорганізації населення, активних громадян тощо. У методичному посібнику є вичерпна інформація про те, які можливості є у активних громадян для вирішення важливих проблем в своїх містах, як це регулюється законодавством, і як мотивувати представників місцевого самоврядування до активного залучення до вирішення цих проблем.

Посібник містить практичні поради з вирішення таких локальних проблем, як низька якість дорожнього покриття, засміченість, безпритульні тварини та неефективна комунікація влади та громади. У цьому виданні ви знайдете нормативно-правову базу та приклади вирішення таких проблем у громадах України, а також рекомендації щодо об’єднання активних громадян навколо вирішення цих викликів.

Посібник доступний в електронному форматі на сайті руху “Сильні громади”. Також його можна замовити в паперовому варіанті. З питань замовлення звертайтесь на електронну скриньку gromady.dn.ua@gmail.com з темою листа “Методичний посібник“.