Інспекція по телефону. Як працює приймальня депутата Тарути

Інспекція по телефону. Як працює приймальня депутата Тарути

Дуже мало виборців знає про закріплені Законом обов’язки народних депутатів, серед яких, зокрема, постійно підтримувати зв’язки з виборцями та проводити особистий прийом громадян у дні, визначені Верховною Радою України для роботи з виборцями. Координатори руху «Сильні громади» уже не перший рік поспіль досліджують роботу приймальні депутата-мажоритарника від Маріуполя Сергія Тарути.

Звернутися до приймальні народного депутата можна не тільки прийшовши особисто, а й телефоном, який вказаний на сторінці приймальні у Фейсбук. Тож координатори руху «Сильні громади» вирішили скористатися такою можливістю та поставити низку запитань про роботу приймальні.

За попередні роки досліджень інформація в інтернеті про роботу приймальні не змінилась. Її можна знайти на офіційній сторінці Сергія Тарути в Facebook та на сайті Верховної Ради України.

За словами працівників, приймальня працює у вівторок та четвер і обслуговує Центральний та Приморський райони Маріуполя. Від мешканців Центрального району з початку року надійшло 1240 звернень.

Мешканців Маріуполя цікавлять питання комунальних платежів, зменшення субсидій. Люди похилого віку звертаються зі скаргами про відсутність телефонного зв’язку від «Укртелекому» в результаті розривів телефонних проводів, які державна компанія не відновлює.

Окрім того, дуже багато звернень стосуються неможливості потрапити на прийом до мера Маріуполя Вадима Бойченка та його заступників. Також людей, що звертаються до приймальні, турбують неякісні ремонти.

Всі ці питання, на думку працівниці приймальні Сергія Тарути, не повинен вирішувати нардеп бо нардеп це масштабна особистість законодавчих проектів. Сам депутат або його помічник Олександр Чернявський бувають на прийомах в Маріуполі кожного місяця. Минулого місяця помічник Сергія Тарути прийняв 40 людей.

Координатор руху «Сильні громади» в Олександрівському районі Сергій Кайдаш

Previous Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради
Next Сергій Сажко. Нардеп, що роздає подарунки в окрузі і не любить голосувати в Парламенті

About author

You might also like

Приймальні депутатів 0 Comments

Знайти народного депутата Павлова у Кривому Розі – місія для обраних

Законодавство зобов’язує народних депутатів підтримувати зв’язки з виборцями та бути відповідальними перед українським народом. Як виконують свої зобов’язання депутати обранні в одномандатних виборчих округах Кривого Рогу, перевірили активісти руху «Сильні

Міські ради 0 Comments

Зачинено на невідомий термін, або рейтинг відкритості Маріупольської міської ради

Рухом “Сильні Громади” Centre UA був проведений моніторинг відкритості, прозорості та ефективності комунікації місцевих рад, що складався зі 132 критеріїв. Інформація збиралась з усіх можливих джерел – від інтернет-ресурсів до

Приймальні депутатів 0 Comments

К кому из дружковских депутатов на прием не попасть?

«Сильные громады Донетчины» в рамках совместного проекта с местной инициативой «Халва», «ЧЕСНО» и «Следи за деньгами» решили проверить, как осуществляют прием граждан депутаты Дружковского горсовета. Не все депутаты были на

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!