Інспекція по телефону. Як працює приймальня депутата Тарути

Інспекція по телефону. Як працює приймальня депутата Тарути

Дуже мало виборців знає про закріплені Законом обов’язки народних депутатів, серед яких, зокрема, постійно підтримувати зв’язки з виборцями та проводити особистий прийом громадян у дні, визначені Верховною Радою України для роботи з виборцями. Координатори руху «Сильні громади» уже не перший рік поспіль досліджують роботу приймальні депутата-мажоритарника від Маріуполя Сергія Тарути.

Звернутися до приймальні народного депутата можна не тільки прийшовши особисто, а й телефоном, який вказаний на сторінці приймальні у Фейсбук. Тож координатори руху «Сильні громади» вирішили скористатися такою можливістю та поставити низку запитань про роботу приймальні.

За попередні роки досліджень інформація в інтернеті про роботу приймальні не змінилась. Її можна знайти на офіційній сторінці Сергія Тарути в Facebook та на сайті Верховної Ради України.

За словами працівників, приймальня працює у вівторок та четвер і обслуговує Центральний та Приморський райони Маріуполя. Від мешканців Центрального району з початку року надійшло 1240 звернень.

Мешканців Маріуполя цікавлять питання комунальних платежів, зменшення субсидій. Люди похилого віку звертаються зі скаргами про відсутність телефонного зв’язку від «Укртелекому» в результаті розривів телефонних проводів, які державна компанія не відновлює.

Окрім того, дуже багато звернень стосуються неможливості потрапити на прийом до мера Маріуполя Вадима Бойченка та його заступників. Також людей, що звертаються до приймальні, турбують неякісні ремонти.

Всі ці питання, на думку працівниці приймальні Сергія Тарути, не повинен вирішувати нардеп бо нардеп це масштабна особистість законодавчих проектів. Сам депутат або його помічник Олександр Чернявський бувають на прийомах в Маріуполі кожного місяця. Минулого місяця помічник Сергія Тарути прийняв 40 людей.

Координатор руху «Сильні громади» в Олександрівському районі Сергій Кайдаш

Previous Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради
Next Сергій Сажко. Нардеп, що роздає подарунки в окрузі і не любить голосувати в Парламенті

About author

You might also like

Приймальні депутатів 0 Comments

Как принимает избирателей дружковский депутат Галина Небогатикова

Активисты «Сильных громад Донетчины» в совместном проекте с дружковской инициативой «Халва», движением «ЧЕСНО» и «Следи за деньгами» проверили, как местные депутаты принимают избирателей, а также поинтересовались актуальными вопросами, над решениями

Приймальні депутатів 0 Comments

Как принимает избирателей дружковский депутат Ашот Меликбегян

«Сильные громады Донетчины» совместно с движением «ЧЕСНО», «Халва» и «Следи за деньгами» поинтересовались, как осуществляет прием граждан депутат Дружковского горсовета от партии «Наш край» Ашот Меликбегян. Депутат рассказал, что местные жители

Приймальні депутатів 0 Comments

Как принимает избирателей секретарь дружковского горсовета Ирина Бучук

В рамках совместного проекта «Сильных громад Донетчины», «ЧЕСНО», местной Дружковского инициативы «Халва» и движения «Следи за деньгами» активисты проверили, насколько добросовестно депутаты Дружковского горсовета осуществляют прием граждан и поинтересовались, над

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!