Ласкаво просимо. Як працює маріупольська приймальня нардепа Тарути

Ласкаво просимо. Як працює маріупольська приймальня нардепа Тарути

Координатори руху «Сильні громади» проаналізували як працює приймальня Маріупольського народного депутата Верховної Ради Серія Тарути та що змінилося з моменту першого рейду, який ми проводили у квітні минулого року.

Випускник Приазовського державного університету міста Маріуполь Сергій Тарута є співвласником холдингу «Індустріальний союз Донбасу» та має близько $121 млн статків, впевнено тримаючись у ТОП-100 українського Forbes.

Для Сергія Тарути сьоме скликання Верховної Ради України є першим досвідом у роботі народного обранця. До цього він з березня до жовтня 2014 перебував на посаді очільника Донецької обладміністрації.

Пошук інформації

Інформація про те, де знаходиться приймальня Сергія Тарути, окрім сайту Верховної Ради, розміщена на його сторінці у Facebook.

ФОТО_1

ФОТО_2

Приймальня працює за адресою – проспект Миру, 68. Номер, вказаний у соцмережі, є активним, а на дзвінки відповідає помічниця депутата. Водночас, номер, який зазначено на сайті Верховної Ради, не працює.

ФОТО_3

Під час нашого візиту у приймальні було двоє відвідувачок. Як виявилося згодом, вони прийшли з питаннями щодо з ОСББ та комунальних справ.

ФОТО_4

ФОТО_5

На столі у приймальні можна отримати примірник газети «Діалог», яку Сергій Тарута активно розповсюджує у Маріуполі.

ФОТО_6

Після невеликого очікування нас запросила до себе помічниця Сергія Тарути та запитала, що саме нас цікавить.

За її словами, за 2016 рік до приймальні звернулися 1136 осіб, про що свідчать листи реєстрацій. Найчастіше мешканці Маріуполя звертаються до депутатської приймальні Тарути із питаннями, які стосуються житлово-комунального господарства – благоустрою під’їздів, дворів та будинків. Також часто просять допомоги депутата у процесі створення ОСББ. Це питання стало особливо актуальним у 2016 році, коли в Маріуполі почався активний процес переходу у ОСББ.

Зі слів помічниці депутата, Серій Тарута особисто відвідує приймальню та зустрічається з виборцями приблизно раз на місяць. Також, вона розповіла про нещодавній звіт народного обранця у місцевому палаці культури, де він розповів мешканцям про виконану роботу за 2016 рік.

Друкована версія звіту виглядає ось так:

ФОТО_7

Після відвідування приймальні, ми виріши поцікавитися, чи знають місцеві мешканці про можливість звернутися до депутата.

Ми опитали 10 перехожих одразу біля будівлі, де знаходиться приймальня. Результати були не дуже втішними – лише одна людина приблизно правильно вказала місце знаходження приймальні та зізналася, що регулярно дзвонить туди щодо комунальних питань. Відповідно, з десяти опитаних — жоден не відвідував приймальню особисто.

Підсумовуючи, можна сказати, що майже за рік, з часу нашого останнього візиту до приймальні Тарути у Маріуполі, мало що змінилося, все працює так само як і раніше.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Маріуполі Владислав Зайцев

Previous Як працює приймальня депутата Недави в Олександрівському районі?
Next Маєш право знати: огляд основних рішень сесії Костянтинівської міськради

About author

You might also like

Приймальні депутатів 0 Comments

К кому из дружковских депутатов на прием не попасть?

«Сильные громады Донетчины» в рамках совместного проекта с местной инициативой «Халва», «ЧЕСНО» и «Следи за деньгами» решили проверить, как осуществляют прием граждан депутаты Дружковского горсовета. Не все депутаты были на

Приймальні депутатів 0 Comments

Сергій Сажко. Нардеп, що роздає подарунки в окрузі і не любить голосувати в Парламенті

У періоди між пленарними засіданнями Верховної Ради України депутати мають проводити зустрічі з виборцями в окрузі. Рух «Сильні громади» перевірив, наскільки сумлінно вони це роблять, завітавши до однієї з приймалень

Приймальні депутатів 0 Comments

Как принимает избирателей секретарь дружковского горсовета Ирина Бучук

В рамках совместного проекта «Сильных громад Донетчины», «ЧЕСНО», местной Дружковского инициативы «Халва» и движения «Следи за деньгами» активисты проверили, насколько добросовестно депутаты Дружковского горсовета осуществляют прием граждан и поинтересовались, над

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!